• افزايش مقبوليت و محبوبيت برند تبرک جهت دستيابی به بازارها
  • توسعه كمی و كيفی محصولات گروه
  • افزايش سهم از بازارهای داخلی و صادراتی
  • گسترش، توسعه و تقويت زنجيره تامين كالاها و محصولات در گروه
 • شركت با اتخاذ رویه احساس مسولیت در برابر مسولیت های اجتماعی اقدام به ایجاد مزیتهای زیست محیطی مینماید از موضوعات زیست محیطی قابل اشاره می توان به احداث تصفیه خانه موجود در شركت شهداب ناب خراسان اشاره نمود كه به تنهایی توان جوابگویی به كلیه واحدهای صنعتی شهرک فردوسی را دارا بوده و مساحتی بالغ بر ۳۶۰۰ مترمربع و ظرفیت ۳۰۰۰ مترمكعب در شبانه روز در حال فعالیت است.

   

   

 • گروه اقتصادی آتی اندیشان تبرک بعنوان مشاور مالی و اقتصادی مجموعه اقداماتی جهت تبدیل شركتها از سهامی خاص به سهامی عام، اصلاح ساختار سرمایه و نیروی انسانی شركت، اصلاح حسابهای شركتهای تحت پوشش، استقرار سیستم بهای تمام شده برای كلیه شركتها، تجدید ارزیابی دارایی های كل مجموعه از طریق كانون كارشناسان رسمی دادگستری خراسان رضوی، تدوین برنامه استراتژیك برای تشكیل هلدینگ تبرک با رویكرد ثبت نزد سازمان بورس و مشاركت دادن مردم در منافع حاصل از اقدامات اقتصادی، بررسی راهكارهای تامین نقدینگی جهت راه اندازی واحدهای در حال بهره برداری مانند پروژه روغن خوراكی و كیک و كلوچه و استفاده از ظرفیتهای بالقوه كارخانجات فعلی و استفاده از تكنولوژی و ماشین آلات به روز جهت بالابردن كیفی محصولات و كاهش ضایعات تولید را در دستور كار خود قرار داده است. همچنین این شركت طبق بررسی هایی كه انجام داده است امكان تولید محصولاتی از قبیل ماكارونی، لبنیات، آب معدنی، نان و صنایع بسته بندی مثل زعفران و برنج و پروتئین را میتواند داشته باشد .

   

 • امروزه شرایط متغیر بازار از یک سو و درخواستهای متنوع مشتریان در كنار رقابت فشرده بین تولیدكنندگان كالاها و خدمات در بازار از سوی دیگر ایجاب میكند تا زنجیره های تأمین با ایجاد نگرشهای ناب در راستای كاهش هزینه ها و نگرشهای كیفیتی، برای بقا در شرایط مختلف به افزایش میزان چابكی خود نیز بپردازند. چابكی زنجیره های تأمین، یك استراتژی عملیاتی محسوب میشود كه بر سرعت و انعطاف پذیری در زنجیره تأمین تمركز دارد. رمز موفقیت یك زنجیره تأمین چابک در پاسخ دهی به موقع و دایمی به خواسته های مشتریان در شرایط مختلف است. دستیابی به چنین توانمندی نیازمند آن است تا تمامی امكانات فیزیكی و لجستیكی در زنجیره تأمین به صورتی چابك، دقیق و اثربخش عمل نمایند. هر چقدر اجزاء، اطلاعات و جریان تصمیم گیری در سازمانهای یک زنجیره سریعتر باشد، قادر خواهد بود تا با سرعت بیشتری به خواسته های مشتریان پاسخ دهد. گروه تبرک در سالهای اخیر از طریق افزایش كشت مواد اولیه در زمینهای كشاورزی، تولید محصولات و ایجاد شبكه پخش و توزیع جهت گسترش زنجیره تامین كالاها اقدام نموده است.